Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: V8 aksesuarai  (Skaityta 229397 kartus)

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: V8 aksesuarai
« Atsakymas #775: 2009 Rugpjūčio 06, 00:29:13 »
...... gal ir pagal "nutylėjimą" nėjo pašildymas su signalke kartu, bet kaip matome (iš prisegto failo) reikalui esant ir norint
buvo galima tai užsisakyt  ;) tik va šiuo atveju kažkaip per riebiai gaunasi, dar tie raktai, tai ir užvedimo spynelę tektų tada keist  ?!?
o kur tada mikrikas nr.19 ?? juk mano atveju tai viskas ten turėtų būt, kam man tos mechaninės dalys kurias jau turiu  ?!?
taip kad gaunasi kad reikia nr.19 ir nr.37  :V :V :V nors aš šiandien pasižiūrėjau dar, pagalvojau ir supratau, kad vargu ar beužsiimsiu
šituo reikalu nes kaip ir nereikia man rakto kišti į durų spynelę, aš juk atsidarau bagažnyką, isijungiu masę su rubylniku, atitinkamai signalkę ir atsidarau su ja (su centriniu) dureles  :D :D vualia  :D
Iš prisegto failo minima tiesiog signalkė o ar ji buvo su ar be distancinio valdymu čia nerašoma, pas mane senoje mašinoje yra signalkė ir šildymas (aplamai nematęs V8 be signalkės)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
166 Atsakymai
155507 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Balandžio 23, 09:50:43
sukūrė Patrakusi