Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1754627 kartus)

Neprisijungęs Zuvedriukas

  • Įrašai: 2086
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #7950: 2009 Rugsėjo 16, 22:48:29 »
matau gedis del stogo cia irgi bujoja  :D
Stoga isemiau per priekines keleivio dureles ;) priekines sedynes buvo savo vietoj...sakyciau be didesniu problemu.
Masciau deti alcantara, bet desiu greiciausiai (jei gausiu), paprastesni varianta - juoda medziaga su plonu porolono sluoksiu ("gamykliskai"). Tamposi gerai, kantos uzsitraukia irgi :V pats netrauksiu - trauks imones, kur dirbu darbininkai - anie daro visoki veja su medziagom ir masinu (autobusiuku) irengimu :) bet ilgokai jau laukiu medziagos is anglu....  :-{ :/
p.s. http://www.autotex.com/atindustries/roofandwallcovering.htm

tu man pasakyk, kokio velnio tu ma medziaga is anglu siuntiesi???  (!?) juk dabar ir ant lt yra labai dauk medziagu, kaip pvz dirbtine alkantara, kvadrato kaina 28 lt  (aa) neatskirsi nuo tikros alkantaros, taip pat juoda medziaga su porolonu, sau esu palange apsitraukes, kaina kvvadrato apie 22 lt, kokybiskas daiktas  ;)

chebra, del tokiu dalyku kreipkites, pakonsultuosiu, jei nerasim iseities tada galesit siustis, nafik dabar tampytis ta medziaga is kazkur nezinia is kur  :V ir uz kiek  (!?)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11415 Atsakymai
1428302 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
623328 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK
B5 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 54 55 » B5

1371 Atsakymai
160633 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 01, 22:28:52
sukūrė aadvokatas