Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - mariusn082

Puslapiai: [1] 2
1
Audi C6 / Re: Tolimuju sviesu problema - ilguju sviesu problema
« Įrašytas: 2020 Gruodžio 02, 12:19:36  »
Sveiki,

o yra galimybė užprogramuoti žibintus taip, kad vietoje tolimųjų šviesų degtų ta trečioji pozicija?

(Pozicijų paaiškinimai pirmajame pranešime)

2
Audi C6 / Re: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)
« Įrašytas: 2020 Rugsėjo 16, 21:59:48  »
Audi a6 c6   2009
pastaruoju metu prietaisu skydelyje daznai uzsidega (bet ne visada) geltona lempute, rodanti kad i pagalve pumpuojamas oras.

patikrinau pas drauga garaziuke su minimalia programine iranga kame klaida.

ismete toki dalyka.
reikia galvoti apie pagalves keitima ar kas kito?

3
Dyzeliniai varikliai / Re: DPF filtro pjovimas
« Įrašytas: 2020 Rugsėjo 09, 16:26:04  »
Paskambinau kita diena meistriukui, tai jo teigimu tu dulkiu liko ant kokiu 10 euru. Nezinau, is tikruju, visos sistemos kas ir kaip ten daroma. Taciau jis teigia, kad dabar pastuksenus per duslintuva (jeigu tech apziuroje tikrins) girdesis duslus garsas, toks jausmas, kad filtras vietoje.

Gal cia kazkokia skyle yra isgreziama ar pan.

4
Dyzeliniai varikliai / DPF filtro pjovimas
« Įrašytas: 2020 Rugsėjo 02, 12:06:09  »
Sveiki,

pastaruoju metu daznai prietaisu skydelyje uzsigedgdavo Check Engine, po kurio laiko dingdavo, ir vel isijungdavo. Patikrinus su diagnostika, pamateme, kad pastoviai ir daznai uzsikemsa DPF filtras - su meistruku priememe sprendima, kad reikia pjauti DPF.


Sia procedura patikejau servisiukui Vilniuje prie Ryternos (Panerių g. 64A). Jei neklystu sita svetaine ju: http://www.dpffiltras.lt/dpf-servisas-vilniuje/
Atvykau i ju garaziuka, meistras vel atliko diagnostika ir nustate, kad problema yra taip pat EGR.

Atliko darbus:
- DPF filtro pasalinimas ir programavimas    220 EUR
- EGR programavimas                                 20 EUR
- Atjunge (isporgramavo) sklendes               20 EUR

Pries atliekant darbus, as zinojau, kad pati filtra jie gali ispjauti ir uzvirinti duslintuva, kad TA specialistai nematytu vyriu. Taip teige jie patys. Atvykes pas juos i garaza, gavau informacija, kad visgi geriausia yra padaryti skyle ir filtra iskrapstyti, tada TA specialistai tikrai neprikibs. O pirmuoju atveju, jie gali tiesiog pastukstenti i duslintuva ir patys nuspresti, jog filtro viduje nera.


Jeigu filtras butu isimtas pilnai, galejau tiketis ~50 EUR kompensacijos palikdamas jiems filtra (taip jie teige pries atvaziuojant man). Visgi vietoje jie ikalbejo, kad taip daryti neapsimoka, nes kiekviena karta reikes moketi po 50 EUR tech. apziuroje. Isgreze skyle, iskrate filtro turini ir ji pasiliko sau. Man jokios kompensacijos nebuvo.



Sakykit, ar likau naivaus kvailio vietoje cia? Ar meistras pasielge visiskai teisingai ir padare tai, kas geriausia?





Audi A6 3.0  avant   2009

5
Vilnius / Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Įrašytas: 2020 Rugpjūčio 31, 15:46:22  »
Audi A6 2009 3.0

Atejo laikas ispjauti DPF filtra.

Kur teko pjautis ir programuoti Jums, ka galit rekomenduot?
Kokios kainos?
Ar butina prasyti, kad grazintu vidurius ir kokia daugmaz viduriu kaina?

6
Audi C6 / Re: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)
« Įrašytas: 2020 Birželio 30, 22:17:01  »
Sveiki,

Audi A6 / C6 sekadieni vaziuojant uzsidege Check Engine mygtukas. Pirmadieni taip pat dege, siandien vakare sutariau su draugu pajungti kompa ir patikrinti klaida.

Na kaip visada siandien mygtukas jau ir nebedege.

Visgi kompas parode trys klaidas:



Kelias klaidas pavyko istrinti, taciau viena klaida liko:



Kiek cia pasieskojau ir paskaiciau forume, tai supratau, kad si klaida reiskia uzsikimsusi PDF filtra.

Kokie sios klaidos sprendimo budai?

Deginti suodzius visus arba salinti PDF filtra visai?
Kaip teisingiau pasielgt?

Ar pirmines dvi klaidos (kurios laikinai buvo istrintos), jos atsiranda del likusios klaidos?

PAPILDYTA


Truputi pasidomejau del esamu klaidu.

P242F ir P0401 - sios klaidos gali buti tarpusavyje susietos. Viena klaida kalba apie DPF, kita apie EGR.
Tuo tarpu P0694 klaida kalba apie neveikianti ventiliatoriu.

Ar gali buti taip, kad neveikiantis ventiliatorius neleidzia masinai atlikti regeneracijos ir automatiskai pravalyti DPF filtra?

T.y. neissprendus sios problemos del ventiliatoriaus - net neverta nieko galvoti apie DPF filtro taisyma/salinima/isprogramavima?

Pataisykite prasau, jei neteisingai galvoju

7
Elektros skyrius / Re: A6 C6 - Bremlicht mitte - galinis stabdis
« Įrašytas: 2020 Birželio 30, 08:43:22  »
Kainos

Signeda: 42,90 EUR,   50,40 EUR,   78,90 EUR
Intercars: 49,50 EUR.


Galima imti ir is Signedos?
Kaip suprantu galinis STOP zibintas gali buti ir kiniskas, vairuotojui sis papildomas zibintas neitakoja. Ar tokiu atveju ieskotes naudotu geriau?
Ar nupirkus nauja zibinta, jam po kurio laiko perdegus/nustojus veikt, galima atgal i parduotuve grazint ? :D

8
Elektros skyrius / A6 C6 - Bremlicht mitte - galinis stabdis
« Įrašytas: 2020 Birželio 29, 15:38:11  »
Sveiki,

pries kuri laika issoko klaida Bremlicht mitte. Pradzioje nesupratau kas butent nedege tarp galiniu stop zibintu, tik veliau pamaciau, kad bagazineje esantis pagalbinis stop zibintas dega nepilnai. T.y. dalis lempuciu nedege.

Dabar nedega jau visos.

Cia uzteks paprasto lempuciu keitimo ar kita beda gali buti?
Bet kokias lemputes servise galima pirkt?

9
Audi C6 / Re: Tolimuju sviesu problema - ilguju sviesu problema
« Įrašytas: 2020 Gegužės 25, 08:32:39  »
Masina pas mane 2 metus. Lempuciu nekeiciau, prie reflektoriu irgi nesu lindes. Visu pirma tai patikrinti verta? Nes galvojau gal kazkokia liga yra pas sias masinas

10
Audi C6 / Tolimuju sviesu problema - ilguju sviesu problema
« Įrašytas: 2020 Gegužės 25, 00:17:58  »
Sveiki,

Audi A6 C6 labai prastai sviecia tolimosios sviesos.
Zemiau vaizdo irasas, kuriame matome trys sviesu pozicijas automobiliui stovint.
Kitas vaizdo irasas automobiliui vaziuojant.

Pirmoji pozicija - artimos sviesos (sviesu reguliavimo svirtis standartineje pozciijoje)
Antroji pozicija - tolimos sviesos (sviesu reguliavimo svirtis patraukta i prieki)
Trecioji pozicija - be pavadinimo (sviesu reguliavimo svirtis patraukta i save ir prilaikoma (ta pati funkcija, kaip ispejant atvaziuojancia masina apie policija:) )

Is vaizdo irasu gal ir nesimato tinkamai, taciau vaziuojant masina sviesos tikrai sviecia gana neryskiai - tiek artimos tiek tolimos. Vakare neisivaizduoju vaziavimo neijungus priesrukinius zibintus.
Kame problema?Kaip sprest?

Pirmas video:
Antras video:

11
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2020 Vasario 17, 11:17:40  »
TRW GDB1307
tokie apie 30 EUR pigiausiosdalys.lt

Paskambinau i Eolta, tai pasake, kad TRW kaladeliu kaina pas juos gali siekti virs 90 EUR. Gali taip stipriai kaina skirtis?

12
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2020 Vasario 17, 09:06:14  »
Kokias stabdžių kaladeles naudojate?
Aš ateidamas į autodalių parduotuvę visada imu vidutinės kainos. Tipo nei blogos, nei geros. Grynai lietuviškai, vidutiniškai.
Bet grynai lietuviškai man ir gaunasi, kai jos ne už ilgo pradeda cypsėt stabdant :)

13
Elektros skyrius / A6 C6 tolimos šviesos problema
« Įrašytas: 2020 Sausio 17, 09:35:35  »
Sveiki,
pastebėjau tokį dalyką, kad įjungus tolimas šviesas (patraukus nuo saves link prietaisų skydelio šviesų svirtį) jos nešviečia taip ryškiai, kaip šviečiasi jeigu šviesų svirtį patraukiu link savęs.
Toks įspūdis, kad dabar pas mane yra, pagal galingumą:
1. Diodai (ant režimo auto, šviesiu paros metu)
2. Artimos šviesos (tiek ant auto, tiek ant įjungto režimo)
3. Tolimos šviesos - prasta kokybė, bet geresnė už artimas (užfiksavus svirtį, nuo savęs)
4. Tolimos šviesos - gera, šviečia ryškiai ir toli (svirtis neužsifiksuoja, ją traukiant link savęs)


Nu papasakokite kam yra buvę, kame problema, ką galima padaryti :)

14
Audi C6 / C6 2009 isteka langu plovimo skystis
« Įrašytas: 2019 Kovo 28, 18:13:31  »
Sveiki, is bakelio isbega langu plovimo skystis, kai ipilu daugiau nei 2 litrus. Posparnio dar nenuiminejau, priezasties tikslios nezinau. Bet ar yra kam buvusi panasi problema? Pries nuiminedamas posparni ir ieskant problemos, noriu jusu nuomones del galimu taisymo variantu

15
Kėbulo ir salono skyrius / A6 C6 neatsidaro desines galines durys is isores
« Įrašytas: 2018 Gruodžio 30, 17:05:29  »
sveiki,

yra problema su desinemis galinemis durelemis. Is vidaus jos atsidaro, taciau is issores ne. Buna tokiu momentu, kad viena karta neatsidaro is vidaus, taciau atsidaro is issores, o buna ir atvirksciai. Atsidarius durys, bandziau raktu pasukioti "apsauga nuo vaiku", taciau is esmes rezultatas nesikeicia.

ar yra kam buve panasiai ?

16
Audi C6 / Re: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)
« Įrašytas: 2018 Rugsėjo 10, 21:28:53  »
Sveiki,

2009 176kw 3.0 vakar ismete check Engine. Nuskaiciau klaida, tai sistema ismeta:

P0401 - Exhaust Gas Recirculation Flow Insufficient Detected.

Masina nedumija, trauka gera. Tik uzvedus laikio ant 0,9 apsuku, po keliolikos sekundziu krenta ant kiek daugiau nei 0,8. Ar tai gali buti susijusi beda?

Pastarosiom savaitem vazineju pagrinde namai-darbas. Keli draugai siulo islekt i trasa ir su gazo pedalo pagalba pravalyti visas zarnas. Galetu tai padet?

17
Variklio skyrius / Re: Uzgesta variklis vaziuojant
« Įrašytas: 2018 Liepos 20, 13:57:14  »
Tai tau jau kita bėda - užšikta sistema
Ar pasikeitei butent sita detale, kuri pas mane nuotraukoje?

Beje, pas mane beda visgi atsirado. Pazistamam teko grazinti si voztuva, kol su juo vazinejau viskas ok buvo. Vakar is meistrelio nupirkau naudota sita voztuva, tai dabar apsukos nesokineja, masina negesta. Taciau dingo trauka ir dega zvakiu lemputes.

Visgi po vakar dar nebuvau kompo pajunges ir klaidu istrynes. Ar tai galetu isspresti traukos dingimo problema?

18
Variklis / Mechaniniai mazgai / A6 C6 176kw - Kuro slegio voztuvas
« Įrašytas: 2018 Liepos 15, 22:24:17  »
Kas turi parduoti?
Taip pat klausimas, ar mano 176kw varikliui tiktu voztuvas nuo 171 kw variklio?
Detales kodas. 0928400708
Vilnius
869607007



19
Variklio skyrius / Re: Uzgesta variklis vaziuojant
« Įrašytas: 2018 Liepos 11, 23:00:00  »
Taigi pakeiciau Kuro slegio davikli esanti ant siurblio is veikiancios masinos i savo. Atrodo problema susitvarke. Apsukos nesokineja, kompas klaidos nemeta, ant skydelio niekas nedega. Dar kelias dienas pavazinesiu, patestuosiu ir patikrinsiu per diagnostika ar susitvarkes slegis.

Jei viskas ok, ieskosim srote detales sios.

Kokios daugmaz ju kainos?



20
Variklio skyrius / Re: Uzgesta variklis vaziuojant
« Įrašytas: 2018 Liepos 10, 18:54:10  »
Kompas parode, kad slegis uzvestos masinos tarp 120-130 baru. Kas tikrai yra mazai. Kaip suprantu problema yra slegyje.

Klausimas kodel mazas slegis?

Viena is versiju buvo, kad sio audi modelio kuro pompos yra aliuminines ir gali buti metalinemis apnasomis uzkimstas kuro slegio reguliatorius. Ji nuememe ir pamateme, kad jis visikai svarus. Tai manau, kad didziausia beda - kad pompa jau pradejo ardytis is vidaus - eliminuota.

Kadangi kuro reguliatorius svarus, kodel toliau gali buti mazas slegis?

Varyti purkstukus ant stendo statyti? Taciau iki Vilniaus valanda kelio, o as kilometro atstumu vakar du kartus uzgesau :)

21
Variklio skyrius / Re: Uzgesta variklis vaziuojant
« Įrašytas: 2018 Liepos 09, 08:38:22  »
Siandien ryte uzkuriau masina - apsukos laikesi apie 0.8-0.9, taciau staigiai krito, kylo ir uzgeso variklis. Pora kartu taip.

22
Variklio skyrius / Uzgesta variklis vaziuojant
« Įrašytas: 2018 Liepos 08, 21:25:27  »
Sveiki,

AUDI A6 3.0 176kw 2009

  pries pora savaiciu pradejo mirgseti "zvakes" lempute ant prietaiso skydelio. Bet taip, kad kartais uzvedus mirksi, kartais dingsta keliom dienom, paskui vel atsiranda. Penktadieni pradejo mirgseti "check engine" mygtukas. Taip pat masina vaziuojant buna uzgesta, stovint vietoje sokineja apsukos nuo 0.8 iki 1.0 daugmaz. Kuo toliau vazineju tuo daugiau gesta.

Rytoj varysiu i servisa diagnostikai ir konsultacijai.

Siandien per kompa tikrinome klaidu sarasa, tai ismete dvi klaidas. Vienos nepasakysiu, o kita klaida P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low.

Is klaidos aprasymo, yra apie 5 variantus kame gali buti beda.

Kokia jusu patirtis siuo klausimu? Kam nusiteikti ?

23
Audi C6 / Re: Nepakyla kuro strelyte
« Įrašytas: 2018 Gegužės 28, 08:19:30  »
Labas rytas,

na toliau grybauja. Borto kompas meta klaida "Tanksystem ! Service aufsuchen". Siuo metu kuru strelyte pakyla iki daugmaz tokio lygio, kiek degalu ir yra (apie 15 litru), o vat kompas rodo, kad pravaziuoti lieka 10km. Prisegu nuotrauka.

Viename rusu forume vienas dalyvis minejo, kad gali beda buti su kuro filtru, cia mineta, kad plude. Tai ar yra tokiu grybavimu pasitaike kam nors?

24
Audi C6 / Re: Nepakyla kuro strelyte
« Įrašytas: 2018 Gegužės 26, 10:45:02  »
Uzkuriau masina. Siandien viskas tvarkoje :)

25
Audi C6 / Re: Nepakyla kuro strelyte
« Įrašytas: 2018 Gegužės 26, 10:04:22  »
Pats puikiai žinai, tai kam dar klausi?  :D

Puikiai zinociau neklausciau :) Tai didziausia tikimybe kad problema pludeje?

Tai ant MMI pasikeisk kalbą į tau suprantamą ir perskaitysi ką ten rašo.

Kalba pakeiciau i anglu. Tai MMI ant ekrano viskas angliskai yra, o ant borto kompo raso vokiskai.

Puslapiai: [1] 2