Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Tu mano vanduo

Puslapiai: [1] 2
1
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 26, 16:41:07  »
neblogos teorijos :D
nėra sėdynių šildymo, todėl abejoju ar buvo oda, bet mintys suteikia peno apmąstymamas :D

2
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 26, 16:17:41  »
nu daleiskim, bet nesuprantu pagal jūsų logiką koks tikslas tada keist tas apšyfkes išvis, tipo mašinai buvo supisti šonai, keitė duris, nerado tokios spalvos apšyfkių ir sudėjo juodas, sakydami "gerai bus"? :D

3
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 26, 15:14:57  »
bamperis jau pakeistas į originalų A6, čia sena nuotrauka :) dėl video kokybės atsiprašau, ką turėjau tą idėjau.

4
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 26, 10:04:41  »
salonas pas tave iš dviejų skirtingų mašinų, o ne iš vokietijos tuningo firmos  (h) :-] buvo toks originaliai c4, tik durų apdailos sudėtos ne tokios, turi būt pilka apačia, viršus juodas, o medžiaga pilkas šilkas kaip ir sėdynių, susirask tokias apdailas, atrodys daug maloniau ir tvarkingiau ;)dar medį aplink pečiuko valdymą susirask ir odą normalią prie pavarų svirties, bus gražu ir tvarkinga  ;)

Pasikartosiu, bet sudėtinga spręsti apie išvaizdą kai nematot bendro vaizdo, įmesiu geresnių foto, galėsit objektyviau įvertinti. O dėl tiuningo firmos sakau, nes kai ją pirkau ten nemažai pridirbta buvo: slenksčiai su užrašais "Starwork tuning", priekinis bamperis ale piktas (įdėsiu foto) ir kitų rankdarbių. Audifanuose susiradau žmogų, kuris 2005 metais ją iš Vokietijos parvarė, sakė tokia jau buvo, tai viskas susiriša.



5
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 26, 08:58:04  »
 :D :D :D Ačiū

6
V8 / Re: Matytu, uzmatytu Audi V8 foto
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 20:53:08  »

7
Forumo dalyvių auto garažas / Re: witto Audi 80 b3 garazas
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 20:20:37  »
graži audinė, prižiūrėta atrodo, tik salonas...

8
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Sintetic, audi a6 (c4) 2.5 tdi Quattro
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 12:45:45  »
čia psichologija,kai matai tuos tarkim 500.000 tai jau niekur nuo jų nepabėgsi,o kai šviečia tegu ir 250.000 nors ir įsitikinęs 99% kad sukta,bet lieka tas 1% kad "o gal..." arba "o gal atsukta tik 100štukų,o ne 300..."
pats teisingiausias postas... Svarbu su rida paveikt zmogaus psichologija.
(+)

9
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 12:32:22  »
Su tuščia mašina (be "šturmanų") gal ir dar geriau būtų pasisekę : )

Aišku geriau, blaško jie. Bet tikslas buvo labiau pramoginis, tai pasiėmiau brolį ir draugą pasilinksmint vienam važiavimui  :) kiti du važiavimai buvo geresni  (+)

10
Forumo dalyvių auto garažas / Re: ers audi 80 b4
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 12:27:27  »
jeigu ne tie 66kW būtų šauni mašina  :D šiaip yra kuo pasigrožėti  ;)

12
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 24, 11:42:40  »
 Noriu į garažą įkelti video iš prieš mėnesiuką vykusio Honda klubo gimtadienio.
Ten dalyvavau slalome svečių klasėj. Pirmą kartą gyvenime apskritai dalyvavau tokio tipo renginyje.
Išsiaiškinau, kad palyginus su civicais ir crxais C4 tikrai per ilga tokioms pramogoms :D
BET savo tikslus kaip pirmam kartui pasiekiau, t.y. nepasidariau gėdos ir nelikaus paskutinis :D





13
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 23, 01:15:21  »
Esu iš Aukštadvario, bet šiuo metu studijuoju, todėl rezidencija mano Vilniuje  :-]

Taip, tūtelės yra XADO.
Tai yra metalo keramikos priedai, naudojami arba techninėms metalo savybėms atstatyti variklio skyriuje, arba profilaktikai.
Taip pat jie metalą pedengia lubrikantu ir mažina jo dilimą (youtube yra testas, kai taisyklingai užpylus XADO variklis pasidengia tuo lubrikantu, tada išleidžiamas visiškai visas tepalas ir mašina be tepalų nuvažiuoja 300km. Nepatikėjau kol pats nepamačiau, testas patvirtintas tarptautiniu mastu.)

Pats šį priedą pyliau profilaktiškai+ su tikslu sulyginti kompresiją. (Iki tol buvo 12-13 visur, po to visur po 13).

Skirtumo ženklaus nepajaučiau, nes kaip minėjau, nebuvo iki tol jokių problemų.

14
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 19:39:34  »
Na kažin ar gražu, kai panelė pilka/šviesi, o abloškė juoda :)
Reikia pamatyti bendrą vaizdą: panelės apačia ir centrinė dalis tarp sėdynių+ sėdynės+ stogas+ grindys pilki, o panelės viršus ir durų plasmasės su apmušalais juodi.
Šiaip malonu viduj, susidaro jausmas, kad vertikaliai ratas aplink tave pilkas, o korizontaliai juodas. Nžn ar suprasi mano paaiškinimą neatsisėdęs į vidų- gal kada kokiam meete galėsi įvertinti gyvai ;)

15
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 19:15:32  »
turbūt nepatikėsi, bet salonas dažytas :D turiu omenyj plastikines dalis, ten kur trinasi aks nors kampučiuose matosi juoda spalva apačioje. Automobilis Vokietijoje senais laikais buvo patekęs į tiuningo firmos rankas, tai salonas įdomus: viršus juodas, o apačia pilka- šiaip viskas gražiai suderinta, žiūrisi gerai.

16
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Mano autoparkas
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 12:18:48  »
kokie įspūdžiai perėjus nuo 2.2T į 2.5tdi? išsamiau jeigu galima :D

17
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 12:04:58  »
gera fantazija  :D

18
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 02:02:17  »
ko tai nesu mates... lyg ir su klimom visi tamsus medziai,bet negaliu garantuot... :V

Ne visi, buvau sutikęs ir tokį, bet aptrupėjusiais kraštais. Tuo metu atrodė, kad neverta, bet dabar galvoju gal būtų buvę geriau nei yra. Gal atsiras kas parduotų normalų  8-P

19
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Gyvybės ženklų C4 v6
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 01:56:43  »
P.S. Tolimuose planuose Audi v8 :D

20
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Fanatiko garažas
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 01:49:27  »
 ff graži

21
Forumo dalyvių auto garažas / Tu mano vanduo C4 v6+slalomo video
« Įrašytas: 2011 Spalio 22, 01:31:24  »
Sveiki, pateikiu savąją auditorijai.
Audi 100 c4 1992
Variklis: 2.8L 12v v6
Transmisija: Priekiniai varantys
Modifikacijos: Supersprint išmetimas; A6 C4 tamsiai lakuoti stopai; A6 C4 galinė apdaila; A6 C4 galinis bamperis; Momo racing "17 ratlankiai su dunlop sp sport maxx 225/45 padangom; A6 C4 veidrodėliai (tikslingai abu vienodo dydžio, vienas nuo anglo); A6 C4 tamsaus medžio apdaila; s4 C4 vairas; žemintos spyruoklės; nuotraukose "ale tiuninginis" bamperis tačiau jis jau pakeistas standartiniu A6 C4 bamperiu, taip pat nuimti "antakiai" tik dar neįamžinta :)



















http://www.youtube.com/watch?v=4O-Y07Bj5w0



22
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2011 Spalio 21, 01:18:40  »
Pirkčiau medžio apdailos (tamsaus A6 C4 medžio) detalę, esančią ties pečiuko reguliatoriais, reikia būtent ne su kondicionierium, o pečiuko (žr. foto).
PM jeigu turit, ačiū  ;)


23
Audi C4 / Re: Ką tvarkiau ir kiek sumokėjau
« Įrašytas: 2011 Spalio 21, 01:09:45  »
jeigu Vilniuj kas ieško žvakių laidų v6 ceškei --->

Proline laidai, daugumoj vietų kainuojantys ~150LT
AutoEroj prie spaudos rūmų 80LT!

Nepirkaau, bet gal kam bus naudinga.

24
Audi C4 / Re: Mūsų C4tos
« Įrašytas: 2011 Spalio 21, 00:59:19  »
Mano studentiška v6









25
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2011 Spalio 18, 14:31:08  »
103 kW tu turi omenyj ar daugiau?

Iš patirties manau, kad 0- 70km/h tdi būtų priekyj toliau- sunku patikėti :)

Puslapiai: [1] 2