Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diagnostikos užfiksuotos klaidos, jų reikšmės ir analizavimas  (Skaityta 1115743 kartus)

Neprisijungęs _Valdas_

  • Įrašai: 412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Sveiki,

gal ir nevisiškai į temą, taigi  iš karto atsiprašau.

Turiu įdomią situaciją. Tiesa, ne Audi, bet passat, AJM, 85kw, 99m. Ryte sunkiai vedasi, bet galvoju čia jau pasėkmė.
Spaudžiant akceleratorių apsukos kyla normaliai, bet ties 2-2,5 tūkst. sūkių pradeda "diorgintis" variklis. Jausmas lyg suveikinėtų ribotuvas, tik 400-500 sūkių intervale ir išlenda P0321, veleno skaičiuotuvas(16705/P0321/000801 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal ). Atleidi akceleratorių, klaidą galima ištrinti bet ji vėl įrašoma pasiekus tuos pačius 2-2,5tūkst. sūkių. Pamatavau skaičiuotuvo varžą - 547omai (pagal autodata 450-550omų ribos), pabandymui įdėtas kitas - rezultatas niekinis. Praskambinau laidus iš kompo jungties(102, 110 kontaktai) į skaičiuotuvo jungtį - gerai, nėra ko prikibti. Pagal autodatą atjungus skaičiuotuvo jungtį(matuojant pynės laidus) ir esant įjungtam degimui 1 ir 2 kontakte turėtų būti apie 2,5V minuso atžvilgiu. Pirmam kontakte radau 0,5V antrame - tuščia.

Ir finale nežinau ką galutinai apkaltint  :think: Jei autodata nemeluoja, tada trūksta maitinimo ir problema kompe. Bet o jei skaičiuotuvo žiedas? koks dantis palenktas(su šituom asmeniškai neteko susidurti, nežinau požymių).. Bet logiškai mąstant, esant lenktam dančiui kažkokie negerumai vyktų ir dirbant laisva eiga. Ar ne?

Osciloskopo neturiu, kad matyti skaičiuotuvo signalą, galbūt kažką ten įmanoma įžvelgt būtų. Ryte bandysiu vesti ir žiurėsiu ar tuo metu kai nesiveda mato variklio sūkius.

Pagal žmogų visas šitas "diorginimasis" ir nesivedimas atsirado palaipsniui ir didėjo (tebedidėja). Orai nedaro jokios įtakos tam.

Gal su kažkuo panašaus kas nors susidūrę ir galėtumėt patarti? Ačiū.

labiau čia į elektrikų temą gal tiktų..

Pažiūrėjau http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16705/P0321/000801
Požymis kad nesiveda arba gęsta. "diorginimasis" panašiai ir gaunasi, kad pasiekus tam tikrą sūkių ribą - gesina, nukritus iki tam tikros sūkių ribos - pradeda dirbti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
3832 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 02, 11:51:37
sukūrė Bajoras
10 Atsakymai
3853 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 06, 21:30:40
sukūrė Raimis
1 Atsakymai
1562 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 29, 23:02:02
sukūrė only AUDI