Aš tai neįsivaizduoju iš kur gamintojas ištraukė tokius utopinius skaičius
turbininiui nera taip aktualu, ir kompresija juose mazesne paprastai rodo. Puciant turbinai slegis degimo kameroje ziedus spaudzia prie sieneliu, todel matuojant kompresija is starterio daugelis apsigauna. P.S. aktualiausia vienodas pasiskirstymas.
turbininiui nera taip aktualu, ir kompresija juose mazesne paprastai rodo. Puciant turbinai slegis degimo kameroje ziedus spaudzia prie sieneliu, todel matuojant kompresija is starterio daugelis apsigauna.
kas cia per do pasaulio stebuklai?
stokiniui zylui iki 100 per 6sek s2 relu norodo acceleratie 0-100 km/h 5,9 sek.nes reliai paemus zylas tikrai sunkesnis negu s2 svoris 1463 kg.geras saitas kam idomu apie auto visas koks svoris kokios komplektacijos standartines kokias uzsisakyt papildomai buvo galima, auto baze ir t,t. http://www.autoweek.nl
A8 stabdžiai pasaka, daug š reikėjo praeiti kol pataikiau ten kur reikia, visokių nesąmoningų puslių buvo išbandyta, va dabar tai aparatas stabdžai Beje pasirodo pas mane seniai stabdžių reguliatoriaus gale nebuvo. Viskas gerai
gal galima kazkur smulkiau paskaityt apie sita upgreida
Toks ir upgrade'as. Keičiasi iš hidraulinės (zylų, S'ų) sistemos į vakuuminę (A8 d2). Rezultate bus jautresni stabdžiai
o nuo kokios C4 netinka ?
į esą, manau, sunku bus įgrūsti ceškinę, kai yra strutbaras. A8 pūslė vizualiai mažesnė.
As, kaip sekundziu gerbejas, pasakysiu.Chipintas zylas 6-6.2s 0-100. Viskas stock, isskyrus programa.Skirtumas sekundese tik tame, kad su zylu antra gaike neissuki 100, o su S2 - be parkiu.
su gera tarpine tarp vairo ir sedynes galima islosti daugiau su trumpesniu begiu
jo tik reik bege permesti per kokia 0,1s
nebejuokaukit su tais bėgių permetimais sekundės dešimtosiomis dalimis
tai va jei 2 begiu pasieki 100 km/h tai daug laiko islosi lyginant su tuo kur dar reikia 3 imesti