Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Statyba  (Skaityta 399182 kartus)

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Statyba
« Atsakymas #3450: 2019 Liepos 30, 13:25:14 »
Iš kur ištraukėt, kad ant žirklinio mašina stovi ant ratų? Ne daug jų mačiau, bet ant visų matytų ratai ore kabo. Net į Google Image Search įvedus užklausą, tik vienas kitas su nekabančiais ratais yra.
Be to, jei garažą naudosi ne vien remontams, tai didelis žirklinio privalumas, kad gali jį visą įleisti į grindis ir kai jis nenaudojamas turi pilną lygų grindų plotą, kai tuo tarpu aplink koloninį vaikščioti menkas malonumas, ypač jei planuose keltuvo vietoje nuolatos laikyti mašiną.

Vat man irgi skamba gan nepatogiai keltuvas toje vietoje, kur pastoviai parkuociau masina, nes tada reik labai atsargiai darinet duris kad nenutrankyt ir kad su rubais pastoviai nevalyt masinos sonu bandant ilipt/islipt.