O sintetinį ar pusiau sintetinį pilat? nusipirkau pusiau, kiek girdėjau nėra jis geresnis. Nors aišku kaina irgi skiriasi.
tepalus visad pilu tik tokius, kokius manuale nurodo. Dabar motul 5100 10w40 supilta. Saldainiais kvepia Iki manęs buvo supilta kažkas netinkamo. Nes supylus tą kas priklauso, variklis pradėjo tyliau dirbt. Bet kažkaip nekeista, kad buvo ne tas supiltas. Pvz. priekinis amortikas buvo priteptas solidolo, vietoj to, kad būtų pripildytas šakių tepalo
Teisingai, turiu klausimą. Kai įdedi tepalo filtrą, į jį įpili tepalo ar tiesiog briaunas patemi ir užsuki. Tada į moto įpili tepalo? Kaip dėl oro filtro, keiti pagal stovį?
virinant salnikam nepakenks? kažkada ant priekinės šakės sparno laikiklį virino man, tai pradėjo leist salnikas. Bet ten aliumas buvo, labiau užkaito gal
sendien besidraskant po smeliuka,nukrito zvaigzde,sriegio nulis ant verzles,jai su kempu uztaskuociau,ar laikis?,nes ir skivo sriegio beveik nerasta,del to skelt varikli butu nelogiska,vienas veikejas sako kempo taskai neatlaikis,ka patarsit?
jeigu niekam nepakenksi gali megint
uzsakita nauja verzle,desiu ant kliju.ira cia atv megeju?evka zinau kad turi,kas dar?
bet tai jei ir ant velenėlio sriegis nuėjęs, tai tie klijai tiek ir telaikys. Geriau tada gal pas tekintoją kokį nuvaryt, jei turėtų sriegiklį, padarytų naują sriegį ant velenėlio ir naują veržlę pagamintų.
Pasižiūrėk ar nesiskersuoja varančioji žvaigždutė, kitos atžvilgiu, nes viso to problema, kad dvi zvaidzdės ne vienoje ploktumoje ir nueina veržlė su visu sriegiu, pats taip buvau prisidirbes....