Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: trooper 2008 Balandžio 23, 15:07:52
-
Sveikuciai, tai va pasistojo vienas klausimukas.. Beske pries pora dieneliu pasiiemiau, pagal ideja joje turi buti airbag, ir ant vairo yra uzrasiukas. Ir kai ijungi degima, skydelyje uzsidega raudona airbag lempute trumpam. Ir draugelis sako nera pas tave to airbag'o (isimtas) nes sako lempute turi degt oranzine spalva kaip ir abs dega pasukus rakteli oranzine, neva orandzine reiskia kad viskas gerai veikia ;)
Tai va kreipiuosi i jus mieli forumo nariai ir laukiu jusu atsakymu, susporinau su draugu is jasciko alaus tai db ydomu suzinot kaip ten yra is tikro su tom lemputem :)
Dekavoju is anksto ;)
-
Manau kad alus tavo, nes lemputė airbag raudona.O ar jis ten yra ar jau išoperuotas čia jau kitas dalykas.
-
deze dalinames (h)
ten paprasta lempute sviecia per raudona plastmasini langeli
ir ji niekaip negali keisti spalvos.
jei draugelis nezino- lai patyli (!?)
-
Aš pirmas alaus :-]
-
Aš pirmas alaus :-]
:-{ stok y eile!!! :-{
:-]
-
Prie ko čia eilė, atsakiau tai pirmas :-]
-
Airbag lempute turi degti raudonai, o jei su pagalvem kaskas negerai tai turi pastovei degti lempute...o jei ijungus degima dega ir uzvedus uzgesta lempute tai vadinasi Airbag pas tave sveiki
-
arba geros varzhos sudetos:)
-
Na jo arba geros varzos...