pas mane A4 1,9 stovi 72Ah.
a koks atidavimas momentinis ?
siaip tdi starteris turi sukt ~300aps/min tada ir pagriebia greiciau, gali buti starterio ivores padile ir starteris sunkiai sukasi taip greit paimdamas didele srove is akumuliatoriaus ir ji greit iskraudamas, tuo labiau, kad kai lauke temperatura zema, akumuliatorius praranda daugiau nei puse startines sroves, taip pat ir talpos. Vienas zmogus su 103kw 2.5tdi ilgai kankinosi irgi taippat vos pasukus nudusdavo ir net po pakrovimo ir naujas akumuliatorius, kol starteris nebuvo perrinktas ![mirkt ;)](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/smile2.gif)
bet jei per 5-8 s iškrauti akumuliatorių tokį, tai turi būti labai didelė srovė, nuo laidu izolke turėtų pradėti luptis
![šypsena :)](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/smile1.gif)
dabar kiek pirkau akumuliatorių tai rinkausi tuos kur yra su visokiais „kalciais, magniais“ tie kur turi didele atidavimo srovę
pvz jei 75AH talpos tai atidavimo srovė, kad būtų 750 ar 800ah
ten plokstelės su papildomais priedais dėl to jos gali atiduoti daugiau srovės ir tie akumuliatoriais bijo mažiau iškrovimų ir labiau tinka miesto režimui, bent jau taip reklamuojasi. Iš boch ar vartos tai „silver“ klasės ar grupės akūmai.