praktiškai viso tipo paprastai kraunamų baterijų (Li-ion, nimh) ir rūgštinių akumuliatorių krovimo principas iš esmės yra tas pats. CC->CV. Constant current->Constant voltage. Pastovi srovė>PAstovi įtampa. Pirmiausia yra ribojama srovė, tiesiog kad per greit nekrauti, iki kol nepasiekiama reikiama įtampa, pvz 14,5V kas yra akumo float voltage - atleiskit už kapitalistinius terminus, nežinau kaip gražiai lietuviškai.
Tada laikoma ant tų 14.5V laikoma (pastovi įtampa) ant pakrovėjo, ir kol akumo įtampa artėjai tai parovėjo įtampai, srovė krenta. Kai srovė nukrenta iki minimalios, galima išjungti.
Kadangi auto akumams nėra labai ribojama krovimo srovė, tai tiesiog natūraliai pakrovėjai būna ribojami ties 10amp nes daugiau sveikatos neturi
Dabar gaminuosi ~40amp pakrovėją iš kompo maitblokio, because whynot. Tai ten gal reikėtų apriboti srovę
pajungus tuščia akumą biškiu gali paraudonuoti viskas
nerekia nei 40 amp, buvau palikęs senai senai ant 9 Akrautis akūma 72AH ir ans užsilo ir pradėjo galinti vandeni, tai nuo to karto daugiau 5-6A ant ilgo laiko nearau, odar geriau kokius 3 pastatai ir krauni visa diena jei ne daug trūksta ir jei turi laiko.
pas manopakrovėją max 15 A, bet čia galima panaudoti nebent kai labai nudusęs tai ant tiek pakrauti koki 15-20 min. ir tada kurti, čia jei kas nutikę ir reikia greitai užsikurti, o paprastai dasikrovinėti daug srovės nereikia