Nežinau prie ko čia maksimalus išmokėjimas, kalbu labiau apie minimalaus išmokėjimo vengimą ir patarimą kitiems. Aš čia ne pionierius šioje temoje, tokių kaip aš daug, kurie ginasi savo teises ir nori gauti ne minimumą, ypač kai jau 3 kartą bando prastumti "gudrybę".
Turėjau įvykį su S6 kuriame likau po aferisto veiksmų kaltas aš - KASKO nepasikeitė, pasiketė tik civilinis. Šiame procese esu nekaltas, turiu policijos dokumentus, o KASKO garantuotai šiuos pinigus pasiims iš savivaldybės ar kažko - kas kompensuoja už kelių įvykius. KASKO tikrai netyli ir nuostolių sau nepasilieka, tad jie išlips "sausi", o man nereikia vargintis pačiam varstant savivaldos ir teisinių institucijų durų.
Kokios bus sekančios KASKO įmokos pasakyti galėsiu vėliau, bet nesuprantu Jūsų požiūrio: jei žala (tarkime) yra 100Lt, KASKO man siūlo 30-40Lt, o per ekspertus galiu pasiimti 60-80Lt tai ką čia blogo matote
![think :think:](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/think.gif)