Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: del audi a4 tdi ismetimo  (Skaityta 1570 kartus)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: del audi a4 tdi ismetimo
« Topic Start: 2009 Kovo 25, 21:10:09 »
sveiki kolegos.reiktu patarimo.pas mane audi a4 95metu dyzelis.kai kuri ir uzgesini masina ji vi sudreba.galvojau pagalves variklio bet pasirodo geros,tad galvoju gal ismetimas.pas mane duslintuvas visas laikosi tik prie kolektoriau ir poto gale kiekvienas bakelis po viena guma.kazkur esu mates kad dar prie dezes buna toks tvirtinimas kuris privirintas prie vamzdzio.cia jo neturi buti?nes pas mane tai nera.pajudini apacioje su ranka tai visa dusle lengvai juda nors gumos tai geros.gal kas turi patarimu ar foto kaip turi atrodyt ismetimas.aciu

pas man taip pat buvo buvusioj audi, apžiurejau pagalves, viskas tvarkoj, bet kažkaip vistiek jas sugalvojau pasikeisti, pasirodo guma išsitampiusi buvo, akivaizdžiai nesimato, ji tiesiog tampresne ir minkštesnė pasidariusi, suaižiojusi truputi, kitas pasikeičiau, tai net nenusipurto mašina užgesinus, tangiai taip kai užgesini motora  :)
keičiant niekas nekliuna, tik gali reikt atleisti priekyje variklio pagalve (gumine atrama) net nežinau kaip pavadinti ja, na kad variklis daugiau išsikeltu i viršu  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
23 Atsakymai
3377 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 24, 10:21:54
sukūrė Beskiuks
13 Atsakymai
874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 16, 04:36:19
sukūrė Gedis
1 Atsakymai
736 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 19, 09:52:18
sukūrė WIPas