Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => A2/S2/A3/S3/A4/S4/A5/S5 => Audi A4 / S4 => Temą pradėjo: Mazyle877 2010 Vasario 06, 14:45:24
-
Sveiki, gal taip kam buvo nutike, bevaziuojant pradejo stabdytis masina ir prietaisu skydeli tuoj pat uzsidege lempute su sauktuku ir Abs lempute, pradziai pagalvojom kad gal padanga nuleido. Bet pasirodo ne. Nuemus padanga pastebeta kad kliba desines puses galinis stabdziu diskas. Gal zinot kas galejo nutikti? :V
-
subyrejo galinis guolis, gali buti kad ir asy sugadino. turbut uzdawo masinoj pries si iwyki?
-
biski uzdavo, bet manem kad del to kaltos kaladeles.
-
nu nea, esu beweik garantuotas kad tokia beda kokia minejau.
-
na reiks tada i garaza ja varyt ir remontuot :(
-
biski uzdavo, bet manem kad del to kaltos kaladeles.
O nuo kada kaladėlės ūžia? :) Tiek meistrų pas jus tenai, o negalėjai parodyti, kad normaliai apžiūrėtų :V
-
mano meistras yra mano tetis :)
-
galiniai guoliai, man tokia pati problema buvo prieš pora dienų. Lemputės užsidegė ir ratas vienas nelabai suktis normaliai norėjo :)
-
tai man buvo bajeris su galiniu guoliu, pries pora metu tas ratas buvo gaves mugi i bordiura, tai vaziuojant praeita vasara pradejo taip brasket kad net issigandau, toks garsas kaip kad su rogem per alfalta trauktu, paskui praejo, sekancia diena keiciau guoli.