Nera kondyskes - nera papildomu islaidu , man pilnai ir vejelio pakanka, bei praviru langu ir liuko:)Saldikliams ne
Citata iš: kesatutis 2010 Balandžio 14, 21:43:08 Nera kondyskes - nera papildomu islaidu , man pilnai ir vejelio pakanka, bei praviru langu ir liuko:)Saldikliams ne paziuresim kaip kalbesi, kai +30 bus ir i koki kamsti papulsi.
na man 1.9 pasikeist zvakes jokiu problemu
Sorry, visgi ėmiau, nes prisiminiau, kad koliką nuėmęs dar gumeles keičiau, dėl jų man pulsuodavo ant laisvų apsukų. Centre 8lt/vnt. Pyplaidžius tik nuiminėjau nenusukęs koliko.
Kiek kainuoja freono uzpildymas?
gal netycia foto turi kaip nuardyti ta kolika, norejau lupti pries keiciant zvakes, bet nesigavo ten man, todel keiciau nenuemes. Beje kokiame intervale sokineja apsukos pas tave? pas mane klima rodo kad nuo 720 iki 780. Zinoma ir matau kaip rodykle pati juda.
Klausimas apie klimą. Ką daro tas "Econ" mygtukas? Atjungia kondicionierių ir važiuoji tik su paprastu "vėjeliu" ar čia dar kasnors gudriau?Ačiū
Pradėjo tasgin Elektros skyrius
Pradėjo vezys Elektros skyrius
Pradėjo only AUDI Elektros skyrius