Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)  (Skaityta 279771 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Diržas nesenai pakeistas jei tai turi įtakos. Bet vibracija buvo ir anksčiau. Tai dar paimsiu 04 kanalo nuotrauką ant laisvų apsukų. Kokios dar informacijos reiktų Jums ,kad būtų galima kažką numatyti?

Neprisijungęs poska

  • Įrašai: 119
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
paziurek y variklio pagalves ar jos neapibege tokiu tamsiai violetiniu tepalu, jaigu taip jos yra isbeges tepalas, del to ir purtosi variklis

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vibracija pastovi ,tačiau labiausiai jaučiasi ties maždaug 1700 rpm. Kai variklis pašyla gal šiek tiek ir sumažėja vibracija ir plius nebemeta dūmo arba meta tik akivaizdžiai mažiau. Smagratis ir sankaba jau pakeisti. Viena pagalvė irgi pakeista tai manau būtų pastebėję jei kitos būtų apibėgusios tepalu.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vibracija karštam varikliui dingsta, jaučiasi ,kad šiek tiek vibruoja ant laisvų, bet važiuoja švelniai. Įkelsiu kelis grafikus padarytus važiuojant automobiliui. Patikrinau ir temperatūros daviklius. Mašina stovėjo 4 valandas 7 laipsnių temperatūroje, tačiau aušinimo skysčio temperatūra 19. Rytoj patikrinsim dar kartą varikliui ,kai variklis pastovės dar ilgiau, nes gal tiesiog pilnai nebuvo atšalęs. Atlikau EGR output test išjungtam varikliui, tai testo metu duty cycle keičiasi nuo 5% iki 30%. Taip pat įkeliu 04 kanalo nuotrauką dirbant ant laisvų:

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Grafikai automobiliui važiuojant nuo laisvų perjungiant bėgius iki 3 begio maždaug iki 4k rpm. Taip pat įkeliu grafika kiek turbina įpučia mbar. Nežinau kaip būtent šiam varikliui, bet pagal VCDS rodo ,kad turėtų įpust virš 2000 mbar didžiausiomis apsukomis. Stovint maksimumas 1500mbar... Toks jausmas ,kad neįpučia turbo kiek reikia.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 06, 20:03:51 sukūrė IPaulius »

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas tave arba su purkštukais negerai arba su velenėliais, tiksliai nepasakysi. 13 ir 23 kanalai labai negražiai atrodo.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Idomiai "Atlikau EGR output test išjungtam varikliui, tai testo metu duty cycle keičiasi nuo 5% iki 30%. " kai turetu buti 5% ir kazkas virs 50% :think:  Svarbiausia neparasei, ar vibracija tolygi ar permusimai?

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vibruoja ir tolygiai ir su permušimais kaip sakot. Savininkas pakeitė dvi pagalves ,o 3 apsitepalavusi ir nepakeista. Tai gali būti ,kad šiek tiek vibracijos gali būti ir nuo jos, bet šalto variklio didelės vibracijos priežastis visai kita.
Bėdų mišrainė :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tokia ir misraine, kai pagalve apsitepalavusi , nuemus gali pamatyti,kad variklis jau guli ant metalo ir pagalves tik pavadinimas, tad pradziai jos pakeitimas,tada galima bus toliau galvoti.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
 Control Module for Elect. Park/Hand Brake rodo šitą. Rankinis tiesiog puikus, atsileidžia ratai ok, čia gal koks spec daviklis yra dar ?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Control Module for Elect. Park/Hand Brake rodo šitą. Rankinis tiesiog puikus, atsileidžia ratai ok, čia gal koks spec daviklis yra dar ?

nera jokio papildomo daviklio, padaryk output testa, paskui adaptacija (darosi uzkurtam varikliui, kad itampa nenukristu)jeigu nedings, paziurek visus kitus blokus ar nera klaidu, rankinis reaguoja is karto i kitu bloku klaidas.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nenustebciau jei del siu bedu zmogus ir pardave masina, nes uzsikniso. Jei butum parodes siuos parametrus pries perkant, manau visi butume patare eit nuo jos kuo toliau ir nesukti sau galvos.
Viskas išsitaškę ir velniai zino nuo ko pradeti kuopti ta bedu misraine :/

Neprisijungęs Crimson

  • Įrašai: 124
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Control Module for Elect. Park/Hand Brake rodo šitą. Rankinis tiesiog puikus, atsileidžia ratai ok, čia gal koks spec daviklis yra dar ?

pvz pradedant vaziuoti tau duoda koki nors signala?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Hm nu prasiskaiciau nakti dar cia tu temu visokiu nemazai, paskaiciau kad berots only audi rase apie fiskes prie suporto esancias, katik nulekiau imete nauja akuma, tada paprasiau mistriuko kad paziuretu visas tas fiskes, pravale nors sake grazu buvo, ir sitos klaidos neber (y) tai neaisku akumas ar fiskiu paklibinimas padejo. Bajorai, uzknist negalejo pardave pirikupas, o pries tai boba vazinejus ne lt, kazi ar tokios klaidos rupejo :D ridos daug nenusuko 40 stuku, tikra pagal vw centro aptarnavimus 277kkm manau ner baisiai kaip traktoriukui.

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Dazna c6 liga, kad nupuna laidai kurie eina i galinius el.suportus. Kiti atskira laida prasiveda.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vienas kazkuris laidas sake nekaip atrode prie pacios fiskes kazka subure ten jis. Bet kai toks oras pats kolkas tikrai nenoriu net ziuret i ta puse  :D

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nenustebciau jei del siu bedu zmogus ir pardave masina, nes uzsikniso. Jei butum parodes siuos parametrus pries perkant, manau visi butume patare eit nuo jos kuo toliau ir nesukti sau galvos.
Viskas išsitaškę ir velniai zino nuo ko pradeti kuopti ta bedu misraine :/

Nuo kažko pradėti teks. Sakysiu pasitikrint kompresiją pirmiausiai, tuomet tuo pačiu bus galima patikrint velenėlio nusidevėjimą ir sukeisti purkštukus vietomis. Kaip suprantu 1 ir 2 purkštukai atrodo prasčiausiai ir jei neklystu 4 atrodo geriausiai. Tai juos sukeitus vietomis bus galima spręsti ar purkštuko kaltė. Klausimas kyla, ar purkštukai skaičiuojami nuo smagračio ar nuo radiatoriaus pusės? Plius jei neklystu iš grafiko matosi ,jog turbina nepučia kiek reikia ar toks nedidelis skirtumas turi daug reikšmės?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 07, 13:03:11 sukūrė IPaulius »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vienas kazkuris laidas sake nekaip atrode prie pacios fiskes kazka subure ten jis. Bet kai toks oras pats kolkas tikrai nenoriu net ziuret i ta puse  :D

Jeigu laidas nekontaktavo, negalejo veikti stabdis (-), per output testa neleistu tos puses, taip, kad kaip rasei rankinis puikus, ryskiai perdejai, jeigu ir stabde tai tik vienas ratas ;)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nuo kažko pradėti teks. Sakysiu pasitikrint kompresiją pirmiausiai, tuomet tuo pačiu bus galima patikrint velenėlio nusidevėjimą ir sukeisti purkštukus vietomis. Kaip suprantu 1 ir 2 purkštukai atrodo prasčiausiai ir jei neklystu 4 atrodo geriausiai. Tai juos sukeitus vietomis bus galima spręsti ar purkštuko kaltė. Klausimas kyla, ar purkštukai skaičiuojami nuo smagračio ar nuo radiatoriaus pusės? Plius jei neklystu iš grafiko matosi ,jog turbina nepučia kiek reikia ar toks nedidelis skirtumas turi daug reikšmės?

Keistas tu kazkoks, rasai nuo kazko pradeti teks, o pats ieskai vibracijos problemu su apsitepalavusia pagalve. Logikos nerasta.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Keistas tu kazkoks, rasai nuo kazko pradeti teks, o pats ieskai vibracijos problemu su apsitepalavusia pagalve. Logikos nerasta.

Žmogus jau tiek visko pakeitęs ,kad kažkokios nedidelės vibracijos šalinimas paliekant didžiules problemas su kuro padavimu yra visiškai bevertis. Jei pagalvė būtų pagrindinė problema, tai vibracija būtų visada vienoda nepaisant variklis šaltas ar karštas. Kai bus sutvarkyta pagrindinė problema, bus galima ir tą pagalvę pasikeist. Nieko aš čia nematau keisto...

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jeigu laidas nekontaktavo, negalejo veikti stabdis (-), per output testa neleistu tos puses, taip, kad kaip rasei rankinis puikus, ryskiai perdejai, jeigu ir stabde tai tik vienas ratas ;)
Hm nu gali but pozeminiam garaze bandziau, lyg ir neatrode kad tik vienas, bet galejo but kaip rasai, na dabar klaida nebeiššoka (y)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Žmogus jau tiek visko pakeitęs ,kad kažkokios nedidelės vibracijos šalinimas paliekant didžiules problemas su kuro padavimu yra visiškai bevertis. Jei pagalvė būtų pagrindinė problema, tai vibracija būtų visada vienoda nepaisant variklis šaltas ar karštas. Kai bus sutvarkyta pagrindinė problema, bus galima ir tą pagalvę pasikeist. Nieko aš čia nematau keisto...

Neirodinesiu as tiesos , kiek esu pravarges su tom vibracijom,matau tau geriau zinoti kokiu eiliskumu spresti problema.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Neirodinesiu as tiesos , kiek esu pravarges su tom vibracijom,matau tau geriau zinoti kokiu eiliskumu spresti problema.

Kai sutvarkysim, duosiu žinot.

Neprisijungęs arenos

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Arba filtras parafinu užsinešė, todėl kuro nepaduoda - arba pradėk nuo bako...

problemos update:
Siandien buvau numoves slangute nuo filtro, is kurio ispyliau visa buvusia saliura. Vedant masina, saliura tekejo upeliais is slangutes, reiskia siurbliukas veikia. Vedant, tai yra bandant uzvesti, girdziu kai po nuimta galiniu keleiviu sedyne dirbantis siurblys veikia, kuras varinejamas, sniokscia tiesiog., Kuras bake skaidrus, neuzsales. Permatomoje slanguteje matosi oro burbulas, kuris dingsta kaskart bandant uzvesti. Sakau bandant uzvesti, nes po to karto, kai uzvedziau stebuklingai, daugiau nebeuzvedu. Beje, vedant suku iki tol, kol ekranelyje atsiranda OIL PRESSURE, tada stabdau, palaukiu ir vel bandau. Turiu du akumus, ju pagalba ir zaidziu. Tai liko tik kuro slegio davikliai/ voztuvai. Keista, kad kuras varinejamas, ar truksta sukeliamo slegio uz ka yra atsakingi kuro slegio davikliai?
Kuro filtra mano situacijoje, visdelto keisti?

Aciu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
5742 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 30, 16:51:06
sukūrė semi
20 Atsakymai
3145 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 24, 15:11:43
sukūrė Bajoras
0 Atsakymai
15993 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 16, 23:55:52
sukūrė msamurai