logika viena,literatura kita... 10w60 zinau,kur ir kada naudojamas,kodel sporte pvz daugiau juos pila negu 0w20?.Kodel tada 0w20 teps geriau negu 5w40 tu man paaiskink? koki pats tepala pili irgi 0w20 ,nes jis geriau tepa???
tas tiesa, kad tepa tepalo kokybė daugiau nei tas vienas skaičius, bet negali persistengti, aš pvz sau susipilčiau 5w30 kur mašina pripratus prie 5w50 arba 10w60, tai turėtų smagiai užkalt ne už ilgo. Vis tik lieku prie mintis kad reikia pilti tai ką rekomenduoja gamintojas, nors pats taip nedarau
jo, aš mėgstu riebų ;-) bet ne iš gero gyvenimonelabai supratai. kolega pasakė, kad "5w40 už 5w30 neteps geriau, vien dėl to, kad jis yra tirštesnis" gal teps geriau, gal blogiau, bet aklai pasitikėti tirštumas -> gerumas negalima.
sveiki, iskilo problema su mano audi a6 c5 85 kw. vaziuojant uzgeso ir nebeuzsikuria. sakyciau kaip bakas tuscias bet nesenei pilna pripyliau tai ta dalyka tameciau. gal galetumet patart i ka pirma ziuret gedimo.
sveiki, iskilo problema su mano audi a6 c5 85 kw. vaziuojant uzgeso ir nebeuzsikuria. sakyciau kaip bakas tuscias bet nesenei pilna pripyliau tai ta dalyka atmeciau. gal galetumet patart i ka pirma ziuret gedimo.
jo ceskes
Sveiki, turiu Audi a6 c5 2.5 tdi quattro, yra nupirktas donoras 1.9 96kw, variklio keitimui, po to ekspertizė. Ekspertizei reikalingi įrodimai, jog 1.9 tdi varikliui tinka 2.5 tdi quattro dėžė, gal žinote kur rasti tvirtinimo taškų schemas?
Dėkuj už patarima, galvoju apie Uteną, tik idomu ar ten tvarka nepasikeitė, gal jau irgi grieščiau žiūri. Teko girdėti jog būtent Utenoje į tuos pakeitimus žiūrėdavo pro pirštus ir per daug nesigilindavo, tačiau noriu apsidrausti..
Sveiki. Nutiko tokia problema, neriau i didele bala su savo dyzeliuku. Ir po balos ji pradejo nebetraukti visiskai. Nuo ko pradeti ziureti? Gal oro srauto matuokle? Gal turbo? Gal kas ka patartu? A6 2.5 132kw
Pradėjo Gabriel « 1 2 ... 46 47 » Audi C4
Pradėjo orzo « 1 2 ... 41 42 » B5
Pradėjo orzo « 1 2 ... 24 25 » B6