Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Stiklų apiplovimo purkštukai ir atstumų jutiklių sistema.  (Skaityta 2049 kartus)

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na, ieškojau tokios temos, bet nieko doro neradau. Tai va, turiu tokių sumatymų. Noriu pasikeisti langų apiplovimo pukštukus ir gale įsidėti atstumų jutiklių sistemą. Dabar sudėti tokie purkštukai(4B0955987), ir purškia tiesiog dvi čiurkšlės. Noriu, kad purkštų plačiai. Nuo kokios auto tiktų tokie purštukai ? Apie atstumų jutiklių sistemą dabar. Noriu orginalios, tokios kaip antroje nuotraukoje. Klausimas: ar apsimokėtų tokią dėt, ar daug darbo ją pajungt ir ar reikės keist visą bamperį?



Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34008
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Parkingus dėjausi ax dyzeliui. Nusipirkau lūpą iš centro - ji dedasi vietoj senosios lūpos, kuri buvo be skylių ir su mažesniu išnešimu. Toliau - nusipirkau parkingo bloką su org davikliais ir pravodke. Pajungimas nesunkus labai. Prie atbulinio pajungi ir viskas, visi kiti laidai į daviklius sueina.

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Hmmm, tikrai ačiū už vertingą informaciją, tada reikės bandyt ieškot. :)

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
nepamenu tiksliai, gal ir turiu tokia lupa., efka tada kai tau vaziavau paziuret, ar pas mane be parkingo buvo ar netiko tau nuo sedano?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34008
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
nepamenu tiksliai, gal ir turiu tokia lupa., efka tada kai tau vaziavau paziuret, ar pas mane be parkingo buvo ar netiko tau nuo sedano?

Tiko, kad kad tu žioplas buvai ir nemokėjai tos lūpos nulupti :P :D

Neprisijungęs dmx

  • Įrašai: 906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Na as ir dabar bandau deti parkus i seske, lupa su parkais idejau jau ir pajungiau iki bloko. Dabar reikia pati bloka uzmaitint ir tuos cypcikus pajungti. Beje gal kads turit parduoti ar zinot kas parduoda cypcikus, jie lygtais palangej statos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
8173 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 06, 19:44:21
sukūrė 122
1 Atsakymai
826 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 25, 23:14:36
sukūrė ::: Marius :::
2 Atsakymai
1539 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 01, 12:13:13
sukūrė Sintetic