Pasidalinkit nuomone ir galbūt netgi patirtim
Neapsisprendžiu, rizikuot pilt į baką valiklio įpurškimo sistemai, ar ne. Vieni sako, pilk drąsiai, kiti, kad neverta. Turiu įtarimą, kad krabo plundžeris nenusileidžia iki galo taip praleisdamas spaudimą į purkštukus. Dėl to užgesinus, motorą purkštukai, dar kelias valandas varva po truputį.
Galbūt geras valiklis padėtų, bet bijau, kad iš bako visas atitirpęs šlamštas gali nukeliaut į krabą ir tada bus mišios visam įpurškimui.
tai krabą išsiardyk ir išsivalyk. Nieko juk ten sudėtingo nėra. Aš kai buvau nupirkęs baką iš šroto, kuris lauke prabuvo ilgai, tai po kelių bakų benzino, sukėlė rūdis iš po tos plastmasės, kur siurblys statosi ir pavertė jas į miltus tokius. Tai užkimšo sistemą. Ėmiau baką, ploviau, tada purkštukus ploviau ir krabą išardęs buvau. Filtrą aišku keičiau ir dar paskui to ploviklio įpyliau. Ploviklis įtariu buvo tik pinigų išmetimas