Visos 4?
sukritęs užpakalis a8 3.7 fl lpg, keist spyruokles ar dėti gumas po jomis, kaip manot?
Sveikas. Ar sudėjai gumas? Ar tiko? Kaip išsprendei šią problema?Nes aš savajai (4.2, 2001, lpg) planavau, bet pakėlus ant donkrato ar keltuvo jos tiek neišsitempia (neužlenda gumos). O keičiant spyruokles po to ir suvedimą dar + reikia daryti.Pas mane kažkokios spyruoklės su dviem taškais, gal žeminta...norisi aukščiau, kad šikna stovėtų.Tai kų daba daryt?
na supratau, bandysiu ieskot, tik gal abi keist, kad ebutu aukscio skirtumo beje kokias spiruokles galeciau idet prieki ant stock amortiku, kad paleist pora cm? gal s8 spiruokles?
pradejus ieskot galiniu spyruokliu devetu, pardavejai klausineja benzas ar dyzelis, metai ir panasiai, pasirodo deficitas, nes niekur nerandu a8 benzo galiniu spiruokliu
a6 spiruokles dek
Pradėjo orzo « 1 2 ... 37 38 » B5
Pradėjo orzo « 1 2 ... 12 13 » B6
Pradėjo Norvegas « 1 2 3 4 » Audi C5